Pożar osobówki na S3 pod Zieloną Górą. Auto spłonęło doszczętnie!

13 marzec 2022
Autor: 
Pożar osobówki na S3 pod Zieloną Górą. Auto spłonęło doszczętnie! Redakcja

Pożar samochodu osobowego na trasie S3 pod Zieloną Górą. Pojazd spłonął doszczętnie. 

W niedzielę, 13 marca około godziny 21:30 na trasie S3 w pobliżu miejscowości Ługowo pod Zieloną Górą doszło do pożaru samochodu osobowego. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej, patrol policji oraz zarządca drogi.

Pojazd marki Mazda zapalił się na pasie ruchu w kierunku Zielonej Góry, kierowca zdążył zjechać jeszcze na pas awaryjny. Z chwilą dojazdu straży pożarnej, ogień obejmował cały samochód.

Strażacy na czas akcji gaśniczej całkowicie zablokowali ruch w kierunku Zielonej Góry. W wyniku pożaru nikt nie został poszkodowany.

Ruch na trasie S3 na odcinku Niedoradz - Zielona Góra odbywa się lewym pasem.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u