Śmigłowiec LPR w Świdnicy pod Zieloną Górą. Mężczyzna dostał zawału serca (ZDJĘCIA)

14 marzec 2022
Autor: 
Śmigłowiec LPR w Świdnicy pod Zieloną Górą Redakcja

Interwencja śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Świdnicy koło Zielonej Góry. Pomocy potrzebował mężczyzna, który dostał zawału. Teren działań zabezpieczali strażacy.

Zgłoszenie wpłynęło do służb w poniedziałkowe przedpołudnie, 14 marca, tuż po godzinie 9:00. Pomocy medycznej potrzebował mężczyzna, który zgłosił się do przychodni przy ulicy Kosynierów w Świdnicy. 66-latek dostał zawału serca.

LPR Zielona Góra w akcji

Z uwagi na brak wolnego naziemnego zespołu pogotowia na miejsce wysłano załogę LPR z Zielonej Góry. Do akcji wyruszyli też miejscowi strażacy z OSP Świdnica oraz zastęp Państwowej Straży Pożarnej. Wszystko po to, aby zabezpieczać całą operację.

Śmigłowiec już po kilku minutach od zgłoszenia wylądował w okolicy przychodni. Mężczyzna po udzieleniu medycznych czynności ratunkowych został przetransportowany do szpitala w Żarach.

Na czas akcji całkowicie zablokowano ul. Tadeusza Kościuszki. Działania służb trwały przez blisko godzinę.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u