Tak wyglądał wczorajszy wypadek na Sulechowskiej w Zielonej Górze. Zobacz nagranie!

16 marzec 2022
Autor: 
Tak wyglądał wczorajszy wypadek na Sulechowskiej w Zielonej Górze. Zobacz nagranie! Fot. Sebastian/Lubuska Policja

Dwa samochody osobowe zderzyły się na Sulechowskiej w Zielonej Górze. Moment zdarzenia nagrała kamerka z innego pojazdu!

Wszystko wydarzyło się we wtorek, 15 marca chwilę przed godziną 7 rano w Zielonej Górze. Na ulicy Sulechowskiej w rejonie skrzyżowania z ulicą Źródlaną doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Jaguar i Skoda. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

Ranna została pasażerka osobowej Skody, która trafiła do szpitala. - podaje podinsp. Małgorzata Stanisławska, Oficer Prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze. Droga w miejscu wypadku przez kilka godzin była zablokowana, występowały spore utrudnienia w ruchu! 

- Obecnie policjanci prowadzą postępowanie, które wyjaśni wszystkie okoliczności wypadku. - dodaje podinsp. Małgorzata Stanisławska. Poniżej prezentujemy nagranie z kamerki zamontowanej w samochodzie świadka wypadku. 

Czytaj także - Na ścianie schronu w Zielonej Górze pojawił się napis "na ch*j Putin"! 


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u