Obajtek: Po raz kolejny w tym tygodniu obniżamy ceny paliw. Jak duża będzie obniżka?

16 marzec 2022
Autor: 
Obajtek: Po raz kolejny w tym tygodniu obniżamy ceny paliw. Jak duża będzie obniżka? Redakcja/Archiwum

Kolejna obniżka cen paliw na stacjach. Prezes PKN Orlen zapowiedział drugą obniżkę w tym tygodniu. Ile potanieje olej napędowy a ile benzyna?

Ceny na stacjach paliw w ostatnich dniach były rekordowo wysokie. Obecnie sytuacja na rynku paliwowym wygląda zdecydowanie lepiej, cena za baryłkę ropy wynosi około 98$, co jest najniższym wynikiem od początku marca. - Reagujemy na zmiany rynkowe i po raz kolejny w tym tygodniu obniżamy ceny paliw na naszych stacjach. - pisze Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen.

Ile potanieje olej napędowy a ile benzyna?

Po obniżkach zapowiedzianych dwa dni temu cena oleju napędowego wynosiła około 7,55 złotych za litr, natomiast benzyny 6,79 złotych za litr. W środę, 16 marca Daniel Obajtek zapowiedział kolejne obniżki. - Ceny ON spadają o 20 gr/l do średniego poziomu 7,35 zł, a benzyny o 15 gr/l do średniego poziomu 6,64 zł. - napisał prezes PKN Orlen.

Niestety ceny paliw wciąż są bardzo wysokie i nie możemy mówić o powrocie do normalności, kiedy za litr ON płaciliśmy około 5 złotych...

Czytaj także - Tak wyglądał wczorajszy wypadek na Sulechowskiej w Zielonej Górze. Zobacz nagranie!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u