Śmiertelny wypadek na DK24 pod Skwierzyną. Osobówka zderzyła się z ciężarówką!

18 marzec 2022
Autor: 
Śmiertelny wypadek na DK24 pod Skwierzyną. Osobówka zderzyła się z ciężarówką! Fot. Pomoc Drogowa Leszek Białek

Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką na Drodze Krajowej numer 24 pod Skwierzyną. Jedna osoba nie żyje. Droga jest całkowicie zablokowana!

W piątek, 18 marca około godziny 11 na Drodze Krajowej numer 24, na odcinku Skwierzyna-Waldowice doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego marki Hyundai z pojazdem ciężarowym. Na miejsce zadysponowano służby ratownicze z powiatu międzyrzeckiego.

Siła uderzenia była bardzo duża, rozbite pojazdy znalazły się w rowach po przeciwnych stronach jezdni. Niestety śmierć na miejscu wypadku poniosła osoba kierująca samochodem osobowym. Czynności prowadzą policjanci pod nadzorem prokuratora. 

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z pojazdem ciężarowym. - podaje sierż. szt. Mateusz Maksimczyk, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu.

W rozbitej ciężarówce doszło do uszkodzenia zbiornika z paliwem w wyniku czego doszło do wycieku. Na miejsce zadysponowana została specjalistyczna grupa ratownictwa chemicznego z Gorzowa Wielkopolskiego. 

Droga Krajowa numer 24 jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin! 

Czytaj także - Lubuskie przekazuje karetki na Ukrainę. Wypełnione sprzętem trafią do Lwowa (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u