Taksówka zderzyła się z osobówką na skrzyżowaniu w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

19 marzec 2022
Autor: 
Taksówka zderzyła się z osobówką na skrzyżowaniu w Zielonej Górze Redakcja

Taksówka zderzyła się z osobówką na skrzyżowaniu ulic Zjednoczenia i Działkowej w Zielonej Górze. Pasy ruchu w kierunku ronda PCK są zablokowane!

W sobotę, 19 marca około godziny 22 na skrzyżowaniu ulic Zjednoczeni i Działkowej w Zielonej Górze doszło do zderzenia taksówki marki Toyota z samochodem osobowym marki Skoda. Pojazdami jechały łącznie trzy osoby, nikomu nic się nie stało. Na miejsce wezwany został patrol policji.

Rozbite samochody zablokowały dwa pasy ruchu w kierunku ronda PCK. Kierowcy muszą jechać objazdem przez ulice: Działkową, Zacisze i aleje Wojska Polskiego. Przyczynę kolizji ustalają policjanci. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do północy. 

Czytaj także - Lubuskie przekazuje karetki na Ukrainę. Wypełnione sprzętem trafią do Lwowa (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u