Tragiczny pożar mieszkania w Gorzowie. Nie żyje około 50-letni mężczyzna (ZDJĘCIA)

23 marzec 2022
Autor: 
Tragiczny pożar mieszkania w Gorzowie. Nie żyje mężczyzna Fot. KM PSP Gorzów Wlkp.

Pożar w Gorzowie Wielkopolskim. Spłonęło mieszkanie przy ulicy Kolejowej. Niestety w środku strażacy znaleźli ciało około 50-letniego mężczyzny.

Zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego gorzowskich strażaków w środowe popołudnie, 23 marca, kilka minut po godzinie 13:00. W ogniu stanęło mieszkanie w budynku przy ulicy Kolejowej.

Jedna osoba nie żyje

Do akcji zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej. Pierwsi strażacy szybko rozwinęli linię gaśniczą i wyposażeni w aparaty powietrzne ruszyli do płonącego mieszkania. W chwili ich przyjazdu ogień obejmował już praktycznie cały lokal.

Niestety pożar okazał się tragiczny w skutkach. - Jedna osoba zginęła. To około 50-letni mężczyzna - informuje bryg. Bartłomiej Mądry, rzecznik straży pożarnej w Gorzowie Wielkopolskim.

Dokładne przyczyny pożaru nie są znane. To wszystko ustali biegły z zakresu pożarnictwa. Na miejscu swoje czynności prowadzi już policja.

Przeczytaj też: Ruszył sezon pożarowy w lasach. Ściółka jest sucha, a samoloty gaśnicze w gotowości (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u