Zielona Góra: Płonie balkon na 5 piętrze w bloku. Trwa ewakuacja mieszkańców! (ZDJĘCIA)

04 kwiecień 2022
Autor: 
Zielona Góra: Płonie balkon na 5 piętrze w bloku. Trwa ewakuacja mieszkańców! Redakcja

Pożar balkonu na piątym piętrze w bloku przy ulicy Ptasiej w Zielonej Górze. Trwa akcja gaśnicza oraz ewakuacja mieszkańców!

W poniedziałek, 4 kwietnia około godziny 12:45 w jednym z bloków przy ulicy Wyszyńskiego w Zielonej Górze doszło do pożaru materiałów zgromadzonych na balkonie. Na miejsce zadysponowano 3 zastępy straży pożarnej, dwa patrole policji oraz zespół ratownictwa medycznego. Z chwilą dojazdu pierwszych zastępów straży pożarnej, ogień obejmował już cały balkon i przenosił się na wyższe piętro.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Akcja strażaków przy Warcie. Woda z kanału podchodziła pod posesje

Podjęto decyzję o ewakuacji wszystkich mieszkańców z bloku. W działania zaangażowani są strażacy oraz policjanci. Trwa akcja gaśnicza. Ze wstępnych informacji wynika, że jedna osoba została lekko podtruta dymem i trafiła już pod opiekę ratowników medycznych. 

Czytaj także - Żubr pojawił się na terenie Leśnej Bazy Lotniczej w Lipkach Wielkich!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u