Pożar w Zielonej Górze. Płonie mieszkanie. Trwa akcja gaśnicza (ZDJĘCIA)

04 kwiecień 2022
Autor: 
Pożar w Zielonej Górze. Płonie mieszkanie Redakcja

Pożar w Zielonej Górze. Płonie mieszkanie w budynku przy ulicy Objazdowej 13. Na miejscu pracują cztery zastępy straży pożarnej. Trwa akcja gaśnicza.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 4 kwietnia, po godzinie 22:30. W budynku przy ulicy Objazdowej 13 doszło do pożaru mieszkania na pierwszym piętrze.

Do akcji wyruszyły cztery zastępy straży pożarnej z miejskich Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych. Z chwilą przyjazdu pierwszego samochodu lokal był już całkowicie objęty ogniem. Strażacy natychmiast rozwinęli linie gaśnicze i wyposażeni w aparaty powietrzne udali się do płonącego mieszkania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Akcja strażaków przy Warcie. Woda z kanału podchodziła pod posesje

Jedna osoba została poszkodowana

W wyniku pożaru jedna osoba odniosła obrażenia. To mężczyzna, który został ewakuowany przez strażaków. Jednocześnie część mieszkańców budynku zdecydowała się na samodzielne opuszczenie swoich lokali.

Działania strażaków trwają. Na miejsce dojechały również patrole policji oraz zespół pogotowia ratunkowego.

Godzina 23:30 - Sytuacja pożarowa została opanowana. Trwa dogaszanie i oddymianie klatki schodowej. Poszkodowany mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Przeczytaj też: Groźny pożar koło Lubska. Spłonęło ponad 20 hektarów lasu i nieużytków (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u