Zderzenie na trasie S3. Ruch do Zielonej Góry jest zablokowany!

15 kwiecień 2022
Autor: 
Zderzenie dwóch pojazdów na trasie S3. Ruch do Zielonej Góry jest zablokowany! Fot. Czytelniczka Anna

Samochód osobowy rozbił się na trasie S3 w pobliżu Cigacic. Ruch w kierunku Zielonej Góry jest zablokowany. Na miejscu pracują służby. 

W piątek, 15 kwietnia około godziny 17:40 na trasie S3 w pobliżu Cigacic na odcinku z Sulechowa do Zielonej Góry doszło do zderzenia z udziałem samochodu osobowego marki Mercedes. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej oraz patrole policji.

Nikomu nic poważnego się nie stało. Obecnie służby całkowicie zablokowały ruch w kierunku Zielonej Góry. Czynności na miejscu prowadzą już policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne przyczyny oraz okoliczności zdarzenia.

Objazd dla pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 16 ton odbywa się przez tzw. starą trójkę. 

Godzina 18:40 - Ruch na trasie S3 odbywa się jednym pasem. 

Godzina 19:25 - Pojazdem jechał 19-letni mężczyzna, który nie posiada uprawnień do kierowania.

Czytaj także - Wielkanoc 2022. Polacy ruszyli na święta, policja wyjechała na drogi (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u