Mężczyzna zdemolował salon jubilerski w galerii Focus Mall w Zielonej Górze! (ZDJĘCIA)

15 kwiecień 2022
Autor: 
Mężczyzna zdemolował salon jubilerski w galerii Focus Mall w Zielonej Górze! Redakcja

Mężczyzna zdemolował salon jubilerski w galerii Focus Mall w Zielonej Górze! Interweniowała policja, agresywny mężczyzna został aresztowany.

Wszystko wydarzyło się w piątek, 15 kwietnia około godziny 17 w galerii Focus Mall w Zielonej Górze. Do salonu jubilerskiego wszedł mężczyzna i zaczął demolować wystawy z biżuterią. Agresor wykorzystał do tego celu m.in. znajdujące się w sklepie krzesło. Na miejsce wezwana została policja.

- Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Trwają czynności - podaje podinsp. Małgorzata Barska, Oficer Prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze. Salon jubilerski jest obecnie zamknięty, kilkanaście witryn z biżuterią zostało uszkodzonych. 

Czynności na miejscu prowadzą policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej policji. Funkcjonariusze zabezpieczają ślady, nagrania z monitoringu, a także prowadzą dokumentację zniszczeń. Po tych czynnościach obsługa sklepu będzie mogła zacząć liczenie strat.

Zatrzymany mężczyzna najbliższe dni spędzi w policyjnym areszcie. W toku prowadzonych czynności śledczy ustalą, w jakim stanie znajdował się mężczyzna w chwili dokonywania zniszczeń w sklepie. 

Zdemolowany sklep został otwarty zaledwie kilka tygodni temu. 

Czytaj także - Budowa ronda na DK27 pod Zieloną Górą. Kiedy koniec prac? (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u