Wypadek dwóch pojazdów w Zielonej Górze. Jedna osoba została poszkodowana!

15 kwiecień 2022
Autor: 
Wypadek dwóch pojazdów w Zielonej Górze. Jedna osoba została poszkodowana! Redakcja

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu w Zielonej Górze. Jedna osoba została poszkodowana. Na miejscu pracują służby.

W piątek, 15 kwietnia około godziny 20 na skrzyżowaniu ulic Ułańskiej i Westerplatte w Zielonej Górze doszło do zderzenia dwóch pojazdów marki Nissan oraz Peugeot. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol.

Jedna osoba została poszkodowana i trafiła pod opiekę ratowników medycznych z karetki. Czynności na miejscu prowadzą już policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne przyczyny oraz okoliczności wypadku. 

Na skrzyżowaniu ulic Ułańskiej i Westerplatte występują utrudnienia. Pojazdy jadące w kierunku centrum miasta kierowane są na ulicę Ułańską. 

Czytaj także - Mężczyzna zdemolował salon jubilerski w galerii Focus Mall w Zielonej Górze! (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u