Pożar mieszkania w jednym z budynków pod Zaborem. W akcji 6 zastępów straży pożarnej!

15 kwiecień 2022
Autor: 
Pożar mieszkania w jednym z budynków pod Zaborem. W akcji 6 zastępów straży pożarnej! Redakcja

Pożar mieszkania w jednym z budynków w miejscowości Mielno pod Zaborem. W akcji 6 zastępów straży pożarnej.

W piątek, 15 kwietnia chwilę po godzinie 22 służby ratownicze z powiatu zielonogórskiego otrzymały zgłoszenie dotyczące pożaru mieszkania w jednym z kilku budynków w miejscowości Mielno pod Zaborem. Na miejsce zadysponowano łącznie 6 zastępów straży pożarnej.

Lokal zamieszkiwała jedna osoba, która została ewakuowana na zewnątrz. - Osoba jest przytomna, nie doznała większych obrażeń - podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej PSP w Zielonej Górze.

Strażacy opanowali już pożar, obecnie trwa dogaszanie. Lokal zostanie jeszcze dokładne oddymiony. Strażacy sprawdzą również, czy nie pozostały żadne zarzewia ognia. Przyczyny pożaru nie są obecnie znane.

Czytaj także - Wypadek dwóch pojazdów w Zielonej Górze. Jedna osoba została poszkodowana!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u