Zielona Góra: Na widok policjantów uciekali Audi po chodniku i porzucili rozbity pojazd! (ZDJĘCIA)

20 kwiecień 2022
Autor: 
Zielona Góra: Na widok policjantów uciekali Audi po chodniku i porzucili rozbity pojazd! Redakcja

Na widok policjantów postanowili uciekać autem po chodniku w Zielonej Górze. Dwie osoby są poszukiwane!

Wszystko wydarzyło się w środę, 20 kwietnia chwilę przed godziną 17 na ulicy Sulechowskiej w Zielonej Górze. Policjanci podjęli próbę wylegitymowania kierowcy oraz pasażera osobowego Audi. Funkcjonariusze włączyli sygnały świetlne oraz dźwiękowe dając znać kierującemu do zatrzymania pojazdu.

Kierowca osobówki nie zatrzymał się i gwałtownie ruszył wjeżdżając na chodnik oraz trawnik na terenie stacji paliw przy ulicy Sulechowskiej. Jazda zakończyła się kilkadziesiąt metrów dalej, kiedy w pojeździe doszło do rozerwania jednej z opon. Kierowca wraz z pasażerem nie dali za wygraną, porzucili samochód i uciekli.

- Trwają poszukiwania dwóch osób. - podaje podinsp. Małgorzata Stanisławska, Oficer Prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze. Czynności na miejscu zdarzenia prowadzili policyjni technicy, którzy zabezpieczyli ślady w pojeździe. W akcje zaangażowano także policyjnego przewodnika z psem tropiącym.

Tablice zamontowane na samochodzie wskazują, że pojazd był zarejestrowany w województwie mazowieckim w powiecie pruszkowskim. 

Czytaj także - Rusza remont wiaduktu na Zjednoczenia w Zielonej Górze. Będą utrudnienia


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u