Polak przez 4 lata ukrywał się w Norwegii przed prokuraturą. Wpadł na granicy...

21 kwiecień 2022
Autor: 
Polak przez 4 lata ukrywał się w Norwegii przed prokuraturą. Wpadł na granicy... Redakcja/Archiwum

Polak od 4 lat ukrywał się w Norwegii przed prokuraturą i sądem. Mężczyzna wpadł na granicy. 

W środę, 20 kwietnia funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Gorzowie Wielkopolskim podczas działań mających na celu zapobieganie i przeciwdziałanie nielegalnej migracji wytypowali na jednej z dróg dojazdowych do granicy naszego państwa auto osobowe.

Pojazdem tym, jako pasażer podróżował 40-letni Polak, który jak się następnie okazało, poszukiwany był na podstawie listu gończego oraz na podstawie zarządzenia prokuratury o ustaleniu miejsca pobytu.

40-latek poszukiwany był przez sąd w celu odbycia 75 dni zastępczej kary pozbawienia wolności w zamian za niezapłaconą karę grzywny w wysokości 1500 zł. Mężczyzna miał jednak możliwość uregulować zaległość i po okazaniu dowodu wpłaty umożliwiono mu dalszą podróż.

Źródło: NOSG

Czytaj także - Nadleśnictwo Sulęcin ma nową siedzibę. Koszt? 6,5 miliona złotych (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u