Randka na szczycie wiaduktu nad S3. Spacer zakończony mandatem i wnioskiem do sądu! (FILM)

22 kwiecień 2022
Autor: 
Randka na szczycie wiaduktu nad S3. Spacer zakończony mandatem i wnioskiem do sądu! Lubuska Policja

Młodzi ludzie wybrali się pospacerować po przęsłach wysokiego wiaduktu nad drogą ekspresową S3 w okolicach Świebodzina. Ten spacer mógł kosztować ich życie.

Para młodych osób wybrała się na niecodzienny spacer po przęsłach wiaduktu nad trasą S3 w okolicach Świebodzina. 20-letni mężczyzna oraz 16-letnia kobieta postanowili zacząć wspinać się na przęsła, biegać o nich i zjeżdżać. - Jeden nieostrożny ruch lub podmuch wiatru mógł doprowadzić do tragedii. - podaje asp. Marcin Ruciński, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie.

Para została zauważona przez policjanta po służbie, który wypatrzył ich z okien swojego domu zlokalizowanego nieopodal wiaduktu. Funkcjonariusz natychmiast zadzwonił po patrol i sam pobiegł na miejsce. Nakazał zejść młodym ludziom z przęseł. Chwilę później na miejsce dotarł patrol.

- Warto rozmawiać, zwłaszcza z najmłodszymi, że każda zabawa ma granice i nie warto ryzykować swoim zdrowiem i życiem. Aby zapewnić bezpieczeństwo, policjanci każdorazowo będą reagować na tego typu zachowania, które są niezgodne z prawem, co wiązać się może z ewentualną karą na przykład mandatem karnym. - dodaje asp. Marcin Ruciński. 

Młody mężczyzna został ukarany mandatem karnym, natomiast 16-letnia kobieta otrzymał wniosek do sądu rodzinnego. 

Czytaj także - Pijani rowerzyści zatrzymani w Krośnie Odrzańskim. Dostali mandaty po 2500 złotych


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u