Gorzów: Zaginął Henryk Domowicz. 67-latek wyszedł z domu i przepadł bez śladu

22 kwiecień 2022
Autor: 
Gorzów: Zaginął Henryk Domowicz Fot. KMP Gorzów Wielkopolski

Zaginął Henryk Domowicz. 67-latek wyszedł z domu i do tej pory nie dał żadnego znaku życia. Mężczyzny szuka już policja, która prosi o pomoc.

Wszystko wydarzyło się w środę, 20 kwietnia. 67-letni Henryk Domowicz około godziny 14:00 opuścił mieszkanie przy ulicy Chopina w Gorzowie Wielkopolskim. Miał pojechać niebiesko-żółtym rowerem typu składak do miejscowości Nowiny Wielkie.

Mężczyzna do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Nie wrócił także do miejsca zamieszkania. Ślad po nim zaginął.

Ruszyły poszukiwania mężczyzny

Bliscy powiadomili policję. Wiadomo, że w dniu zaginięcia mężczyzna był ubrany w szare spodnie, beżowy sweter, ciemną bluzę, czapkę oraz ciemne buty.

- Osoby, które posiadają informacje o zaginionym, prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty z Komendą Miejską Policji w Gorzowie Wielkopolskim pod numerem telefonu 47 79 125 11 - apeluje nadkom. Magdalena Ziętek z gorzowskiej policji.

Aktualizacja: Mężczyzna został odnaleziony. Żyje, nie doznał poważniejszych obrażeń.

Przeczytaj też: Pożar w Zielonej Górze. Płonęło mieszkanie (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u