Pożar samochodu w Nowogrodzie Bobrzańskim. Auto doszczętnie spłonęło (ZDJĘCIA)

29 kwiecień 2022
Autor: 
Pożar samochodu w Nowogrodzie Bobrzańskim Redakcja

Pożar w Nowogrodzie Bobrzańskim. W ogniu stanął samochód osobowy. Na miejsce przyjechały trzy zastępy straży pożarnej. Pojazd doszczętnie spłonął.

Zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego straży pożarnej w Zielonej Górze w piątkowe popołudnie, 29 kwietnia, tuż po godzinie 14:30. Na ulicy Nad Bobrem w Nowogrodzie Bobrzańskim doszło do pożaru samochodu osobowego. Ogień pojawił się pod maską Volkswagena.

Pierwsi na miejsce przyjechali strażacy z OSP Kaczenice. Wówczas pojazd był już całkowicie objęty ogniem. Ochotnicy rozwinęli linie gaśnicze i przystąpili do walki z ogniem. Z czasem dojechał zastęp gaśniczy z Zielonej Góry oraz OSP Niwiska.

Samochód doszczętnie spłonął

Po kilkunastu minutach akcji gaśniczej sytuacja pożarowa została opanowana. Volkswagen nadaje się już tylko do kasacji. Dokładna przyczyna pożaru nie jest znana. Osoby podróżujące samochodem nie doznały żadnych obrażeń.

Na czas działań ul. Nad Bobrem była całkowicie zablokowana.

Przeczytaj też: Lasy Państwowe walczą ze szkodnikami. Ruszają opryski z samolotów (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u