Bytnica: Motocyklista potrącił policjanta i uciekł. Kawałek dalej uderzył w płot!

29 kwiecień 2022
Autor: 
Motocyklista potrącił policjanta i uciekł. Kawałek dalej uderzył w płot!

Motocyklista, chcąc uniknąć kontroli drogowej potrącił policjanta i uciekł. Kawałek dalej kierujący jednośladem rozbił się o ogrodzenie posesji!

W piątek, 29 kwietnia około godziny 14 w miejscowości Bytnica pod Krosnem Odrzańskim policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego prowadzili rutynową kontrolę prędkości. W pewnym momencie funkcjonariusze zauważyli motocyklistę, który według ich wiedzy kierował jednośladem bez wymaganych do tego uprawnień. Policjant postanowił zatrzymać kierowcę do kontroli dając znak do zatrzymania się.

- Motocyklista zredukował bieg, przyspieszył i potrącił policjanta. Z uwagi na upadek funkcjonariusza pościgu nie podjęto - podaje podkom. Justyna Kulka, Oficer Prasowa Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim. Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego. Policjant trafił do szpitala na szczegółowe badania.

Kilka minut po potrąceniu policjanta uciekający motocyklista uderzył w drewniane ogrodzenie jednej z posesji na terenie Bytnicy. Na miejsce wezwano straż pożarną, policję oraz zespół ratownictwa medycznego. - W bagażniku jednośladu oraz przy motocykliście ujawniono narkotyki, które zostały zabezpieczone do dalszych czynności - dodaje podkom. Justyna Kulka.

Poszkodowany motocyklista został przetransportowany do szpitala. Mężczyźnie została pobrana krew do badań na obecność alkoholu oraz narkotyków. Czynności na miejscu zdarzenia prowadza policjanci z grupy dochodzeniowo śledczej oraz technik kryminalistyki. 

Czytaj także - Wypadek w Zielonej Górze. Motocyklista zderzył się z osobówką!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u