Potrącenie rowerzystki na przejeździe rowerowym w Zielonej Górze! (ZDJĘCIA)

06 maj 2022
Potrącenie rowerzysty na przejeździe rowerowym w Zielonej Górze! Redakcja

Samochód osobowy potrącił rowerzystkę na przejeździe rowerowym w Zielonej Górze. Kobieta odniosła obrażenia.

Wszystko wydarzyło się w piątek, 6 maja około godziny 11:30 na rondzie Batorego w Zielonej Górze. Rowerzystka, jadąc ścieżką rowerową postanowiła przejechać na drugą stronę ulicy Batorego. Niestety, gdy cyklistka znajdowała się w połowie drogi, została potrącona przez kierującego samochodem osobowym marki Opel Insygnia. Na miejsce wezwany został zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

Potrącona rowerzystka leżała na ziemi do czasu przyjazdu ratowników medycznych. Kobieta trafiła do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania. Czynności na miejscu wypadku będą prowadzić policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego. Funkcjonariusze ustalą dokładny przebieg oraz okoliczności zdarzenia. Rowerzystka w chwili zdarzenia znajdowała się na przejeździe rowerowym, gdzie według przepisów ma pierwszeństwo przejazdu. 

Na ulicy Batorego występują spore utrudnienia. Jeden pas wjazdowy na rondo jest zablokowany. Kierowcy powinni uzbroić się w cierpliwość, utrudnienia mogą potrwać kilka godzin. 

Czytaj także - Groźny wypadek z udziałem motocyklisty w Zielonej Górze!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u