Tragiczny wypadek na krajowej "22" w Lubuskiem. Jedna osoba nie żyje, trzy są ranne

15 maj 2022
Autor: 
Tragiczny wypadek na krajowej "22" w Lubuskiem Redakcja

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 22 pod Kostrzynem nad Odrą. Dachował samochód osobowy. Jedna osoba zginęła na miejscu, a trzy zostały ranne.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do służb ratowniczych w niedzielne popołudnie, 15 maja, o godzinie 15:20. Kierowca samochodu osobowego jechał krajową "22". Nagle na wysokości osady Żabczyn (powiat słubicki) z niewyjaśnionych przyczyn wypadł z drogi i dachował.

Jedna osoba nie żyje, trzy są ranne

Do akcji wysłano pięć zastępów straży pożarnej, zespoły pogotowia ratunkowego oraz patrole policji. Przyleciał również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Gorzowa Wielkopolskiego.

- W wyniku wypadku zginęła jedna osoba. To 60-letnia kobieta, która była pasażerką samochodu. Ponadto ranne zostały trzy osoby, w tym jedno dziecko - informuje asp. Agnieszka Kaczmarek, rzecznik policji w Słubicach.

Wypadek na DK22 - trasa zablokowana

Droga krajowa nr 22 jest całkowicie zablokowana. Jak informuje GDDKiA, kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do godziny 19:00. Objazd przez miejscowości Górzyca, Żabice oraz Czarnów.

Aktualizacja: Policja szuka świadków wypadku. Więcej informacji: Śmiertelny wypadek na DK22 w Lubuskiem. Policja szuka świadków tragedii


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u