Ukradł gokarta i jeździł nim po okolicy. Złodzieja zatrzymał policjant po służbie!

16 maj 2022
Autor: 
Ukradł gokarta i jeździł nim po okolicy. Złodzieja zatrzymał policjant po służbie! Lubuska Policja

Mężczyzna ukradł gokarta i jeździł nim po okolicy. Skradziony sprzęt rozpoznał policjant, który jest sąsiadem pokrzywdzonego. 

Wszystko wydarzyło się we wtorek, 10 maja w powiecie słubickim. Młodszy aspirant Łukasz Gościk ze słubickiej jednostki, skończył właśnie nocną służbę i wracał do domu. Podczas podróży powrotnej zauważył jak nieznany mu mężczyzna jedzie gokartem należącym do jego sąsiada. Policjant wiedział, że pojazd mógł zostać skradziony więc przystąpił do działania - szybko dogonił mężczyznę i zatrzymał go.

Funkcjonariusz potwierdził u swojego sąsiada, że gokart został skradziony, więc na miejsce wezwał patrol, któremu przekazano podejrzanego mężczyznę. Dzięki czujności i zaangażowaniu funkcjonariusza skradziony gokart wrócił do prawowitego właściciela, a zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzuty. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj także - 


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u