Pijany jechał hulajnogą elektryczną w Gorzowie. Przewrócił się i trafił do szpitala

16 maj 2022
Autor: 
Pijany jechał hulajnogą elektryczną w Gorzowie Pixabay

Gorzów Wielkopolski. Pijany jechał hulajnogą elektryczną nad ranem. Nagle wywrócił się i rozbił sobie głowę. Teraz sprawa 25-latka może trafić do sądu.

Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 15 maja, w Gorzowie Wielkopolskim. Po godzinie 5:00 do miejscowych służb ratowniczych wpłynęło zgłoszenie, że na chodniku przy alei Konstytucji 3 Maja leży mężczyzna, który wywrócił się na hulajnodze elektrycznej.

Na miejsce wezwano patrol policji oraz zespół pogotowia ratunkowego. Medycy po opatrzeniu 25-latka, który doznał urazu głowy, przetransportowali go do szpitala.

Miał blisko dwa promile alkoholu

- 25-latek nie był w stanie wytłumaczyć, co się wydarzyło. Prawdopodobnie to skutek wypitego alkoholu. Badanie wykazało, że w organizmie ma prawie dwa promile alkoholu. Na nadgarstku miał jeszcze opaskę jednej z gorzowskich dyskotek - relacjonuje podkom. Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Funkcjonariusze policji sporządzili dokumentację ze zdarzenia i będą prowadzić dalsze postępowanie. Jak informuje podkom. Jaroszewicz, 25-latkowi grozi nawet skierowanie wniosku o ukaranie do sądu, który może orzec wysoką grzywnę.

Przeczytaj też: Tragiczny wypadek na krajowej "22" w Lubuskiem. Jedna osoba nie żyje, trzy są ranne


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u