Wypadek pod Sulechowem. Motorowerzysta uderzył w drzewo. W akcji śmigłowiec LPR!

25 czerwiec 2022
Autor: 
Wypadek pod Sulechowem. Motorowerzysta uderzył w drzewo. W akcji śmigłowiec LPR! OSP Trzebiechów

Motorowerzysta uderzył w drzewo w rejonie miejscowości Podlegórz pod Sulechowem. W akcji śmigłowiec LPR!

W sobotę, 25 czerwca około godziny 12 w pobliżu miejscowości Podlegórz pod Sulechowem doszło do wypadku z udziałem motorowerzysty. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna jadący jednośladem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego, patrol policji oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Zielonej Górze-Przylepie. 

49-letni kierujący motorowerem doznał obrażeń głowy, był oszołomiony. Przytomny został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Zielonej Górze. Czynności na miejscu wypadku prowadzą policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne przyczyny oraz okoliczności zdarzenia.

Czytaj także - W Zielonej Górze zawyły syreny alarmowe. Co się stało?


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u