Kolizja w Zielonej Górze. Zderzenie dwóch osobówek. Są utrudnienia (ZDJĘCIA)

29 czerwiec 2022
Autor: 
Wypadek w Zielonej Górze. Zderzenie dwóch osobówek Fot. Czytelnik Łukasz

Kolizja w Zielonej Górze. Dwa samochody osobowe zderzyły się na alei Wojska Polskiego. Są utrudnienia w ruchu, stworzyły się korki.

Zgłoszenie wpłynęło do zielonogórskich służb w środowe popołudnie, 29 czerwca, około godziny 14:00.

Na alei Wojska Polskiego w rejonie ronda Korcza doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. To Kia oraz Nissan. Drugi z pojazdów w wyniku zderzenia wypadł z drogi na pas zieleni.

Utrudnienia w ruchu

Na miejsce wezwano patrol policji oraz podstawowy zespół pogotowia ratunkowego. Wiadomo, że wszystkie osoby zdołały opuścić pojazdy o własnych siłach. Na szczęście obyło się także bez poważniejszych obrażeń.

Wszystkie okoliczności i szczegóły zdarzenia ustalają teraz policjanci. - Jeden pas ruchu w kierunku Krosna Odrzańskiego jest zablokowany - informuje podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Przeczytaj też: Niski stan Odry w Lubuskiem. Kursuje tylko jeden z czterech promów


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u