Zaginął Mateusz Laszczyk z Zielonej Góry. 21-latek przepadł bez śladu

01 lipiec 2022
Autor: 
Zaginął Mateusz Laszczyk z Zielonej Góry Fot. KMP Zielona Góra

Zaginął Mateusz Laszczyk. 21-letniego mieszkańca Zielonej Góry szuka już policja. Mężczyzna nie daje żadnego znaku życia już od tygodnia.

Mateusz Laszczyk wyszedł z domu w czwartek, 23 czerwca, około godziny 19:00. Ostatni raz widziany był w Zaborze w pobliżu kąpieliska Wapniaki. Od tej pory ślad po nim zaginął.

Mężczyzna do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Nie wrócił także do miejsca zamieszkania.

Zaginięcie Zielona Góra - ruszyły poszukiwania

Bliscy powiadomili o sprawie policję, która rozpoczęła poszukiwania 21-latka. Wiadomo, że w dniu zaginięcia ubrany był w turkusową bluzę z kapturem, krótkie spodnie koloru czarnego oraz szare sportowe buty.

- Wszystkie osoby, które posiadają informacje zaginionym, prosimy o kontakt osobisty z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze lub telefoniczny pod numerami 47 795 21 09, 47 795 21 00 lub 47 795 24 11 i 47 795 24 12 - apeluje podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Rysopis zaginionego:

  • Średnia budowa ciała
  • Wzrost - 186 cm
  • Włosy - krótkie, ciemny blond
  • Oczy - brązowe

Przeczytaj też: Gang motocyklowy przemycał narkotyki. Korzystał z samolotu i ciężarówek (ZDJĘCIA, FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u