Kożuchów: Ukradli 15 butelek wina i 6 blach ciasta. "Koneserzy" w rękach policji!

02 lipiec 2022
Autor: 
Kożuchów: Ukradli 15 butelek wina i 6 blach ciasta. "Koneserzy" w rękach policji! Lubuska Policja

Włamywali się do lokalu gastronomicznego w Kożuchowie i kradli wino oraz ciasta. "Koneserzy" trafili w ręce policji!

W środę, 29 czerwca dyżurny nowosolskiej komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do jednego z lokali gastronomicznych na terenie Kożuchowa. Okazało się, że łupem padło 15 butelek wina, telefon komórkowy i niewielka kwota pieniędzy. Sprawą zajęli się funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kożuchowie, którzy bardzo szybko wytypowali podejrzanych o włamanie.

Złodzieje ciasta w Kożuchowie

Jeszcze tego samego dnia mundurowi zatrzymali dwóch mężczyzn. Wnikliwa praca policjantów pozwoliła na ustalenie, że ci sami mieszkańcy Kożuchowa dwa tygodnie wcześniej włamali się do tego samego lokalu, skąd również ukradli żywność.

Przy okazji kolejnego - trzeciego włamania mężczyźni ukradli sześć blach ciasta. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyznom zarzutów kradzieży z włamaniem. Za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem, który aresztował ich na dwa miesiące. Za kradzież z włamaniem grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: młodszy aspirant Justyna Sęczkowska, Komenda Powiatowa Policji w Nowej Soli

Czytaj także - 


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u