Zabójstwo 25-latka pod Krosnem Odrzańskim!

07 lipiec 2022
Autor: 
Zabójstwo 25-latka pod Krosnem Odrzańskim! Redakcja/Archiwum

Ciało młodego mężczyzny z ranami kłutymi znalezione na ścieżce rowerowej pod Krosnem Odrzańskim. Doszło do zabójstwa!

W czwartek, 7 lipca w godzinach porannych na ścieżce rowerowej biegnącej wzdłuż drogi Bytnica - Struga pod Krosnem Odrzańskim ujawnione zostały zwłoki 25-letniego mężczyzny. Na miejsce wezwane zostały służby.

- Mężczyzna miał rany kłute klatki piersiowej oraz ranę ciętą żuchwy. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. - podaje Prokurator Ewa Antonowicz, Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze.

W miejscu ujawnienia zwłok przeprowadzone zostały czynności procesowe przeprowadzone przez grupę dochodzeniowo-śledczą policji oraz prokuratora. 

- Obecnie nikt nie został zatrzymany - dodaje Prokurator Ewa Antonowicz.

Czytaj także - Pożar koło Szprotawy. Spłonął budynek gospodarczy. Dach zawalił się do środka (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u