Zabójstwo koło Krosna Odrzańskiego. Nie żyje mężczyzna. Policja zatrzymała dwie osoby

08 lipiec 2022
Autor: 
Zabójstwo koło Krosna Odrzańskiego. Policja zatrzymała dwie osoby Redakcja

Ciało 25-letniego mężczyzny z ranami kłutymi znaleziono na ścieżce rowerowej koło Krosna Odrzańskiego. Policja zatrzymała do sprawy dwie osoby.

Wszystko wydarzyło się w czwartkowy poranek, 7 lipca. Przypadkowy świadek ujawnił na ścieżce rowerowej biegnącej wzdłuż drogi Bytnica - Struga zakrwawione zwłoki 25-letniego mężczyzny. Na miejscu zjawiła się policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza oraz prokurator.

- Mężczyzna miał rany kłute klatki piersiowej oraz ranę ciętą żuchwy. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok - informowała Ewa Antonowicz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze.

Zabójstwo Krosno Odrzańskie - zatrzymano dwie osoby

Jeszcze przed południem odbyły się przesłuchania wszystkich świadków zdarzenia. Następnie czynności służb pozwoliły na zatrzymanie do sprawy dwóch podejrzanych. To 25-letni mężczyzna z Połupina oraz 21-letnia mieszkanka Bytnicy.

Śledczy planowali sekcję zwłok 25-latka na 8 lipca, ale ostatecznie udało się ją przeprowadzić wczoraj. Ta potwierdziła, że śmiertelne ciosy zostały zadane ostrym narzędziem.

Przeczytaj też: Lotnisko Zielona Góra - Babimost z nowymi rejsami na wakacje. Polecimy do Gdańska i Burgas


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u