Śmiertelny wypadek z udziałem ciężarówki US Army. Nie żyje kobieta! (ZDJĘCIA)

11 lipiec 2022
Autor: 
Śmiertelny wypadek z udziałem ciężarówki US Army. Nie żyje kobieta! OSP Rokitno

Tragiczny wypadek z udziałem US Army pod Międzyrzeczem. Nie żyje kobieta. W akcji śmigłowiec LPR!

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 11 lipca około godziny 13:30 w miejscowości Lubikowo pod Międzyrzeczem. Pojazd ciężarowy należący do amerykańskiego wojska transportował kontener na trasie Lubikowo-Kalsko. Nagle transportowany ładunek najprawdopodobniej zahaczył o konar drzewa i spadł z ciężarówki uderzając w osobowego Opla.

Na miejsce zadysponowano pięć zastępów straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego, patrol policji, patrol żandarmerii wojskowej oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 

Około 40-letnia kobieta podróżująca osobówką odniosła poważne obrażenia. Niestety przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Czynności na miejscu śmiertelnego wypadku przejęła Żandarmeria Wojskowa oraz Prokurator z Prokuratury Rejonowej Szczecin-Niebuszewo z działu ds. wojskowych.

Obecnie służby nie udzielają więcej informacji.

Czytaj także - Sulechów: Przywiązał psa do słupa i zostawił na śmierć. "Ludzkie okrucieństwo" (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u