Dachowanie samochodu na MOP Kępsko pod Świebodzinem (ZDJĘCIA)

18 lipiec 2022
Autor: 
Dachowanie samochodu na MOP Kępsko pod Świebodzinem Redakcja

Samochód osobowy dachował na trasie S3 na zjeździe MOP Kępsko. Na miejsce wezwano służby ratownicze. Na szczęście nikt nie został ranny.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 18 lipca. Tuż po godzinie 14:00 kierujący samochodem marki Renault z nieznanych jeszcze przyczyn uderzył w bariery energochłonne na terenie MOP Kępsko.

- Pojazd dachował, ale ostatecznie zatrzymał się na kołach - relacjonuje asp. Marcin Ruciński, rzecznik policji w Świebodzinie.

Nikt nie został poszkodowany

Do akcji wysłano cztery zastępy straży pożarnej z Sulechowa oraz Świebodzina. Przybył również patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego.

- Samochodem podróżowały trzy osoby. Żadna z nich nie odniosła poważniejszych obrażeń - informuje asp. Ruciński.

Zjazd na MOP Kępsko od strony Sulechowa jest zablokowany.

Przeczytaj też: Będzie przebudowa drogi krajowej "27" w Świdnicy pod Zieloną Górą


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u