Zaginął Bohdan Czerniak spod Świebodzina. 76-latka szuka policja i straż pożarna

18 lipiec 2022
Autor: 
Zaginął Bohdan Czerniak spod Świebodzina Fot. KPP Świebodzin

Zaginął Bohdan Czerniak. 76-letni mieszkaniec wsi Rzeczyca koło Świebodzina wyszedł z domu i ślad po nim się urwał. Mężczyzny szukają już służby.

Bohdan Czerniak mieszkał sam w miejscowości Rzeczyca (gmina Świebodzin). Ostatni raz 76-latek był widziany około godziny 13:00 w piątek, 15 lipca, w rejonie transformatora zlokalizowanego we wsi. Od tej pory ślad po nim zaginął.

Mężczyzna do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Nie wrócił także do miejsca zamieszkania.

Zaginął Bohdan Czerniak - trwają poszukiwania

Poszukiwania mężczyzny w Rzeczycy ruszyły tuż po otrzymaniu zgłoszenia przez służby. Do akcji zaangażowana została policja oraz straż pożarna, w tym Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza OSP Jarogniewice wyposażona m.in. w drona z kamerą termowizyjną oraz psy ratownicze. Ponadto w poszukiwaniach na terenach akwenów pomaga WOPR Świebodzin.

Dziś mija kolejna doba poszukiwań 76-latka. Niestety senior nadal nie został odnaleziony.

Widziałeś mężczyznę? Poinformuj policję

W dniu zaginięcia Bohdan Czerniak ubrany był w białą koszulkę, ciemną czapkę z daszkiem typu kaszkiet oraz czarne spodnie. Co ważne mężczyzna porusza się o kulach i wyraźnie utyka.

- Wszystkie osoby, które posiadają informacje zaginionym lub zauważą mężczyznę, prosimy o kontakt ze świebodzińską policją pod numerem 47 79 35 211 lub numerem alarmowym 112 - apeluje asp. Marcin Ruciński, rzecznik policji w Świebodzinie.

Rysopis zaginionego:

  • Krępa budowa ciała
  • Wzrost - 162 cm
  • Włosy - krótkie, siwe
  • Wyraźne zakola

Przeczytaj też: Dachowanie samochodu na MOP Kępsko pod Świebodzinem (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u