Groźne zdarzenie na krajowej "27". Z ciężarówki odpadło koło, uderzyło w wojskowy pojazd (ZDJĘCIA)

20 lipiec 2022
Autor: 
DK27: Z ciężarówki odpadło koło, uderzyło w wojskowy pojazd Redakcja

Niebezpieczna kolizja na drodze krajowej nr 27 w rejonie Nowogrodu Bobrzańskiego. Koło urwało się od ciężarówki i uderzyło w wojskowy samochód. Sprawca odjechał.

Wszystko wydarzyło się w środowe popołudnie, 20 lipca, tuż po godzinie 15:00.

Samochód marki Star jechał krajową "27" w kierunku Zielonej Góry. Nagle z ciężarówki poruszającej się w stronę Nowogrodu Bobrzańskiego urwało się koło, które uderzyło prosto w pojazd wojskowy. Siła zderzenia była na tyle mocna, że jego przód został dość mocno zniszczony.

Trwają poszukiwania sprawcy

Na miejsce jako pierwszy przybył podstawowy zespół pogotowia ratunkowego z podstacji w Nowogrodzie Bobrzańskim. Ratownicy medyczni przebadali kierowcę wojskowego Stara. Mężczyzna może mówić o dużym szczęściu, bo na szczęście nie doznał poważniejszych obrażeń.

W międzyczasie na krajową "27" wezwano patrol policji oraz zastęp straży pożarnej. Strażacy zajęli się zabezpieczeniem uszkodzonego pojazdu, natomiast policjanci rozpoczęli wyjaśnianie wszystkich okoliczności tego incydentu.

- Sprawca zdarzenia nie zatrzymał się, tylko pojechał dalej. Jest on poszukiwany przez funkcjonariuszy - informuje podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Przeczytaj też: Fala upałów i susza w Lubuskiem. Nie kursują wszystkie promy na Odrze


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u