Pożar w Zielonej Górze. Płonęła dobudówka budynku mieszkalnego (ZDJĘCIA)

21 lipiec 2022
Autor: 
Pożar w Zielonej Górze. Płonęła dobudówka budynku mieszkalnego Redakcja

Pożar w Zielonej Górze. W Zatoniu (dzielnica Nowe Miasto) w ogniu stanęła letnia kuchnia. Na miejscu pracowało pięć zastępów straży pożarnej.

Zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego zielonogórskich strażaków w czwartkowe popołudnie, tuż po godzinie 13:45.

- Zapaliła się letnia kuchnia, dobudówka budynku przy ulicy Zatonie-Zielonogórska - relacjonuje st. kpt. Piotr Kowalski z Komendy Miejskiej PSP w Zielonej Górze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Tragiczny wypadek w Nowy Rok. Zginęło ...

Na miejsce przyjechały cztery zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 oraz ochotnicy z Raculi. Strażacy wyposażeni w aparaty powietrzne od razu rozwinęli linię gaśniczą i przystąpili do akcji.

Sytuacja szybko została opanowana. Wówczas rozpoczęło się dokładne dogaszanie i przelewanie wciąż tlących się elementów dobudówki. Dokładna przyczyna pożaru nie jest znana. To ustali już biegły z zakresu pożarnictwa.

Przeczytaj też: Fala upałów i susza w Lubuskiem. Nie kursują wszystkie promy na Odrze


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u