Kierowca Volkswagena uderzył w radiowóz. Dwoje policjantów trafiło do szpitala!

22 lipiec 2022
Autor: 
Kierowca Volkswagena uderzył w radiowóz. Dwoje policjantów trafiło do szpitala!

Groźne zdarzenie drogowe w Gorzowie Wielkopolskim. Kierowca osobówki uderzył w policyjny radiowóz. Dwoje policjantów trafiło do szpitala!

W piątek, 22 lipca chwilę przed godziną 16 na Alei 11 Listopada w Gorzowie Wielkopolski doszło do zderzenia osobowego Volkswagena z policyjnym radiowozem marki Toyota. Na miejsce zadysponowano zastęp straży pożarnej, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz patrole policji.

Policjanci jadący radiowozem przejeżdżali przez skrzyżowania mając pierwszeństwo przejazdu. Nagle w prawidłowo jadący radiowóz uderzył kierujący Volkswagenem. Policyjny samochód w wyniku uderzenia dachował. 

Policjant oraz policjantka zostali przetransportowani do szpitala, gdzie przechodzą szczegółowe badania. Szczęśliwie funkcjonariusze nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Sprawca zdarzenia nie został poszkodowany. 

Czytaj także - Kargowa: Pijany na traktorze uciekał przed policją. 38-latek wydmuchał blisko 4 promile!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u