Samochód ściął skrzynkę gazową w Zielonej Górze. Kierowca uciekł!

23 lipiec 2022
Autor: 
Samochód ściął skrzynkę gazową w Zielonej Górze. Kierowca uciekł!

Samochód osobowy wjechał w skrzynkę gazową w zielonogórskim Drzonkowie. Kierowca uciekł!

Wszystko wydarzyło się w sobotę, 23 lipca około godziny 3:46 na ulicy Pogodnej w zielonogórskim Drzonkowie. Kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen Golf z nieustalonych przyczyn zjechał z szutrowej drogi i ściął skrzynkę, w której znajdował się zawór wraz z licznikiem od instalacji gazowej.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej oraz patrol policji. W wyniku uderzenia doszło do uszkodzenia instalacji gazowej i wycieku gazu. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz uszczelnili uszkodzoną rurę. Na miejsce dojechało również pogotowie gazowe. 

Kierowca uciekł

Bezpośrednio po zdarzeniu kierowca porzucił samochód i uciekł. Nie wiadomo ile osób podróżowało pojazdem. Policjanci wykonali czynności na miejscu zdarzenia oraz odholowali rozbity samochód. Funkcjonariusze ustalili właściciela pojazdu.

Obecnie trwają czynności zmierzające do ustalenia, kto kierował Volkswagenem w chwili zdarzenia. 

Czytaj także - Kierowca Volkswagena uderzył w radiowóz. Dwoje policjantów trafiło do szpitala!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u