Potrącenie dwóch osób pod Nowogrodem Bobrz.? To fake news!

24 lipiec 2022
Autor: 
Potrącenie dwóch osób pod Nowogrodem Bobrz.? To fake news! Redakcja

W internecie pojawiła się informacja o potrąceniu dwóch osób pod Nowogrodem Bobrzańskim. To fałszywa informacja. Nie doszło do żadnego potrącenia!

W niedzielę, 24 lipca chwilę przed godziną 11 w mediach społecznościowych pojawiła się anonimowa informacja o potrąceniu dwóch osób na Drodze Wojewódzkiej numer 295 pod Nowogrodem Bobrzańskim. Z informacji zawartych w poście wynikało, że kierowca potrącił dwie osoby i uciekł. Na miejsce miały zostać wezwane służby.

Internauci masowo zaczęli udostępniać post, aby informacja dotarła do jak największej liczby osób. 

Żadnego wypadku nie było - to fake news

Służby faktycznie otrzymały informację o możliwym potrąceniu. Na miejsce wysłany został patrol policji, który szybko zweryfikował fakty. Okazało się, że dwie starsze kobiety wyszły z pobliskiej placówki dla seniorów na spacer. Nagle jedna z kobiet przewróciła się i lekko się poturbowała. 

Na miejsce przyjechali ratownicy medyczni z placówki, w której przebywały kobiety i zaopiekowali się ranną. 

Nie doszło do żadnego potrącenia, na miejsce nie jadą żadne służby. Nie ma potrzeby szukać również świadków zdarzenia. 

Czytaj także - Samochód ściął skrzynkę gazową w Zielonej Górze. Kierowca uciekł!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u