Tragedia na trasie ultramaratonu kolarskiego w Lubuskiem. Nie żyje 53-latek!

24 lipiec 2022
Autor: 
Tragedia na trasie ultramaratonu kolarskiego w Lubuskiem. Nie żyje 53-latek! Redakcja/Archiwum

Tragiczne zdarzenie podczas kolarskiego ultramaratonu. W powiecie żarskim zasłabł 53-letni kolarz. Życia mężczyzny nie udało się uratować.

Wszystko wydarzyło się w sobotę, 23 lipca podczas ultramaratonu kolarskiego w województwie lubuskim. Na Drodze Wojewódzkiej numer 294 na odcinku Tuplice - Jasień, około 140 kilometra na trasie wyścigu, jeden z mężczyzn biorący udział w sportowych zmaganiach nagle źle się poczuł i spadł z roweru. Mieszkaniec Wolsztyna był nieprzytomny. Na pomoc niezwłocznie ruszyli inni uczestnicy wyścigu.

Świadkowie wezwali służby ratownicze. - Pogotowie podjęło reanimacje, niestety mężczyzna zmarł. Ciało decyzją prokuratora zabezpieczono do sekcji zwłok. - podaje kom. Aneta Berestecka, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żarach. 

53-latek brał udział w wyścigu kolarskim na dystansie ultra liczącym 500 kilometrów.

Czytaj także - Potrącenie dwóch osób pod Nowogrodem Bobrz.? To fake news!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u