Podpalenie w Czerwieńsku. Spłonęły pomieszczania na poddaszu i dach!

31 lipiec 2022
Autor: 
Podpalenie w Czerwieńsku. Spłonęły pomieszczania na poddaszu i dach! Fot. Dominik Brzezicki

Pożar domu w Czerwieńsku. W akcji 8 zastępów straży pożarnej. Doszło do podpalenia!

W niedzielę, 31 lipca chwilę przed godziną 16 zielonogórskie służby otrzymały informację o pożarze budynku mieszkalnego przy ulicy Klonowej w Czerwieńsku. Z informacji przekazanych przez zgłaszającego miało dojść do celowego podpalenia jednego z pomieszczeń na poddaszu.

Na miejsce zadysponowano łącznie osiem zastępów straży pożarnej oraz patrol policji. Jeszcze przed przyjazdem służb wszyscy mieszkańcy ewakuowali się z budynku. Pożar w ciągu kilku minut rozprzestrzenił się na konstrukcję dachu budynku oraz kolejne pomieszczenie. 

W wyniku pożaru oraz akcji gaśniczej doszło do zniszczenia dwóch pomieszczeń, oraz poddasza budynku. Szczęśliwie nikt nie został poszkodowany. Przyczyny pożar zbada teraz policja. 

Zbiórka dla pogorzelców

W wyniku pożaru u sąsiadów ogień objął także fragment drugiego mieszkania. Zniszczone zostało wyremontowane poddasze oraz część dachu. - Ręce do pracy są, chęci są, ale potrzebny jest materiał. - pisze Dominik Brzezicki. 

Założona została zbiórka pieniędzy na portalu zrzutka.pl

Czytaj także - Ogromny pożar na granicy województw. Kłęby dymu widać z Zielonej Góry i Gorzowa!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u