Co się stało z Jagodą Szymczak? 17-latki od kilku dni szukają rodzina i służby!

07 sierpień 2022
Autor: 
Co się stało z Jagodą Szymczak? 17-latki od kilku dni szukają rodzina i służby! Lubuska Policja

Trwają intensywne poszukiwania 17-letniej Jagody Szymczak z Drzeniowa (gmina Tuplice). Młoda kobieta miała wyjść na spacer a ślad po niej zaginął. 

We wtorek, 2 sierpnia około godziny 11:30 Jagoda Szymczak napisała do bliskiej osoby wiadomość sms z informacją, że wychodzi na spacer. Niestety 17-latka nie powróciła do domu a kontakt zupełnie się urwał. Młoda dziewczyna do tej pory nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną.

W środę, 3 sierpnia ruszyły poszukiwania. Do działań zaangażowana policję oraz straż pożarną w tym Specjalistyczną Grupę Poszukiwawczo-Ratowniczą z OSP w Jarogniewicach. Strażacy z Jarogniewic dysponują dronem oraz innowacyjną aplikacją SAR UAV, która pomaga w poszukiwaniu zaginionych osób. Dodatkowo w grupie znajdują się przewodnicy z wyszkolonymi do poszukiwań psami. 

Niestety mimo wielkiego zaangażowania służb 17-latka wciąż nie została odnaleziona. W dniu zaginięcia Jagoda Szymczak ubrana była prawdopodobnie w: niebieskie spodenki, sportową koszulkę i buty sportowe koloru czarnego z białym znakiem, miała przy sobie małą torebkę granatową przez ramię i kapelusz moro.

Rysopis Jagody Szymczak: wzrost około 175 centymetrów, szczupłej budowy ciała, włosy do ramion, koloru brązowego, oczy brązowe.

Ktokolwiek ma informacje o zaginionej bądź zauważył osobę odpowiadającej wyżej wymienionemu rysopisowi prosimy o kontakt z żarską Policją pod numerem 47 79 41 211 lub numerem alarmowym 112.

Czytaj także - Falubaz przegrywa półfinałowy mecz w Łodzi 40:50!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u