Nocny pościg ulicami Zielonej Góry. 43-latek uciekał, bo był naćpany! (FILM)

17 sierpień 2022
Autor: 
Nocny pościg ulicami Zielonej Góry. 43-latek uciekał bo był naćpany! Lubuska Policja

Nocny pościg ulicami Zielonej Góry. 43-letni kierowca postanowił uciekać, ponieważ był pod wpływem narkotyków. 

Wszystko wydarzyło się w nocy 8 sierpnia. Policjanci patrolowali ulice Zielonej Góry, na Szosie Kisielińskiej zauważyli kierującego Fordem i postanowili zatrzymać go do rutynowej kontroli. Funkcjonariusze włączyli sygnały świetlne oraz dźwiękowe dając sygnał kierowcy osobówki do zatrzymania pojazdu. Kierowca nie miał zamiaru zatrzymać pojazdu, znacząco przyspieszył i postanowił uciekać. Ruszył pościg.

Pościg Zielona Góra

Po kilku minutach pościgu kierowca najprawdopodobniej próbował zgubić policjantów skręcając z Szosy Kisielińskiej w ulicę Akademicką. Tam po kilku metrach mężczyzna uderzył za zaparkowanego Volkswagena, porzucił samochód i rzucił się w pieszą ucieczkę. Policjanci ruszyli za nim i już po chwili mężczyzna był zatrzymany. 

Naćpany kierowca Zielona Góra

Powód ucieczki policjanci poznali po badaniach i sprawdzeniu w bazie danych. Okazało się, że 43-letni mężczyzna ma cofnięte uprawnienia do kierowania, a ponadto kierował pod wpływem środków odurzających. - podaje podinsp. Małgorzata Stanisławska, Oficer Prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Mężczyźnie grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj także - W ciągu kilku dni z lubuskiej Odry wyłowiono 25 ton martwych ryb!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u