Pożar opuszczonego hotelu w Łagowie. Ogień wybuchł na poddaszu budynku!

29 sierpień 2022
Autor: 
Pożar opuszczonego hotelu w Łagowie. Ogień wybuchł na poddaszu budynku! Fot. K. Baran

Pożar w opuszczonym hotelu w Łagowie. Z ogniem walczyło 5 zastępów straży pożarnej. 

W poniedziałek, 29 sierpnia około godziny 17:05 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Świebodzinie otrzymał zgłoszenie dotyczące pożaru budynku w Łagowie. Na miejsce zadysponowano łącznie pięć zastępów straży pożarnej.

Pożar opuszczonego hotelu

Pożar wybuchł na trzecim piętrze budynku i zaczął rozprzestrzeniać się po poddaszu. Strażacy błyskawicznie przystąpili do akcji gaśniczej. Po kilkunastu minutach pożar został opanowany. 

Trwa oddymianie i przeszukanie obiektu - podaje bryg. Marcin Bohuszko, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świebodzinie.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że paliły się nagromadzone na poddaszu śmieci.

Czytaj także - Starsza kobieta wyrzuciła z balkonu 170 tys. złotych i złote monety!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u