Wypadek w Zielonej Górze. Motocykliści zderzyli się na torze (ZDJĘCIA)

29 sierpień 2022
Autor: 
Wypadek w Zielonej Górze. Motocykliści zderzyli się na torze Redakcja

Wypadek w Zielonej Górze. Na torze kartingowym zderzyło się dwoje motocyklistów. Jeden z nich trafił do szpitala.

Zgłoszenie wpłynęło do służb ratowniczych w poniedziałkowe popołudnie, 29 sierpnia, po godzinie 14:50. Na torze kartingowym w zielonogórskim Starym Kisielinie doszło do wypadku z udziałem dwóch motocyklistów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Akcja strażaków przy Warcie. Woda z kanału podchodziła pod posesje

Jedna osoba trafiła do szpitala

Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej, dwa zespoły pogotowia oraz patrol policji z drogówki. Ponadto przyleciał również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W wyniku wypadku poszkodowany został jeden z mężczyzn. Po opatrzeniu przez medyków przetransportowano go do szpitala. Był przytomny. Jednocześnie ratownicy przebadali drugiego uczestnika zdarzenia, który nie doznał poważniejszych obrażeń.

Motocykliści zderzyli się na jednym z zakrętów. Dokładne okoliczności i szczegóły zdarzenia będą ustalać teraz policjanci.

Przeczytaj też: Turniej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w Świdnicy pod Zieloną Górą (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u