Jutro miało być wesele...

02 wrzesień 2016
Tomasz Malej

Osiemnastoosobowa rodzina w jednej chwili straciła dach nad głową. Wiadomo już, że ich dom nie będzie nadawał się do użytku.

W piątkowy wieczór (02.09) doszło do groźnego pożaru budynku mieszkalnego w Niecieczy koło Nowego Miasteczka. Pożar opanował głównie poddasze. Na szczęście, nikt nie odniósł obrażeń, ale straty są duże. Pogorzelcom będzie potrzebna pomoc.

Dzisiejszą noc mieszkańcy spędzą u rodziny. Burmistrz Danuta Wojtasik, która przybyła na miejsce zdarzenia, przygotowuje dla poszkodowanych mieszkania zastępcze. Dzisiejszą noc muszą jednak spędzić u rodziny i znajomych.

Świadkowie zdarzenia zdradzili nam, że rodzina przygotowywała się do wesela, które miało odbyć się jutro - w domu.

- W akcji udział brało 5 zastępów gaśniczych, w tym strażacy z 
Państwowej Straży Pożarnej w Nowej Soli oraz pogotowie energetyczne, policja i pogotowie ratunkowe. - informuje st. kap. Sławomir Ozgowicz, PSP Nowa Sól - Policja ustala przyczynę pożaru.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.