Wjechał Audi na teren Pałacu w Zatoniu i poszedł zwiedzać. Dostał 5 tys. złotych mandatu!

14 wrzesień 2022
Autor: 
Wjechał Audi na teren Pałacu w Zatoniu i poszedł zwiedzać. Dostał 5 tys. złotych mandatu! Redakcja/Archiwum

Wjechał na teren Parku w zielonogórskim Zatoniu i zaparkował samochód na środku drogi. Mężczyzna dostał 5 tysięcy złotych mandatu!

Pałac w zielonogórskim Zatoniu cieszy się sporym zainteresowaniem okolicznych mieszkańców oraz turystów. Podczas słonecznych weekendów ciężko o znalezienie wolnego miejsca parkingowego w pobliżu wyremontowanego w 2018 roku obiektu. Przyjezdni muszą zaparkować kawałek dalej lub skorzystać z komunikacji miejskiej. Kierowca Audi postanowił, że wjedzie pod sam Pałac.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Osobówka wjechała w pieszych na pasach w Zielonej Górze ...

Kierujący samochodem osobowym marki Audi złamał przepisy wjeżdżając na teren Pałacu za znak B-1 oznaczający zakaz ruchu. Dodatkowo mężczyzna zaparkował pojazd na środku drogi dojazdowej do kompleksu, czym uniemożliwił przejazd dla upoważnionych służb takich jak pogotowie ratunkowe czy straż pożarna. 

Wysoki mandat

Na miejsce wezwana została zielonogórska policja. Mundurowi w tej sprawie otrzymali kilka telefonów od zbulwersowanych turystów. Policjanci postanowili nałożyć na kierującego Audi mandat w wysokości 5 tysięcy złotych, dodatkowo na konto kierowcy zapisano pięć punktów karnych.

Czytaj także - Zielona Góra: Zderzenie kierującej hulajnogą z pieszą. Sprawa trafiła do sądu!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u