Ukradli motocykle w Berlinie. Gorzowscy policjanci odzyskali je jeszcze przed zgłoszeniem kradzieży!

14 wrzesień 2022
Autor: 
Ukradli motocykle w Berlinie. Gorzowscy policjanci odzyskali je jeszcze przed zgłoszeniem kradzieży! Lubuska Policja

Policjanci z Gorzowa Wielkopolskiego odzyskali skradzione na terenie Niemiec motocykle. 

Wszystko wydarzyło się w sobotę, 6 września w Gorzowie Wielkopolskim. Policjanci około godziny 6 rano na ulicy Kwiatowej zauważyli busa. Funkcjonariusze postanowili podjąć kontrolę i wezwali do pomocy drugi patrol. Chwilę później na ulicy Targowej pojazd był już zatrzymany.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Zderzenie osobówek w Zielonej Górze. "Niebezpieczny manewr"

Trzy motocykle w przestrzeni ładunkowej i dziwne tłumaczenia kierowcy

Podczas rozmowy z kierowcą funkcjonariusze ustalili, że warto sprawdzić przestrzeń ładunkową busa. Po otwarciu drzwi okazało się, że w pojeździe znajdują się trzy motocykle. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach nic nie wzbudzało wątpliwości, ponieważ jednoślady nie zostały zgłoszone jako utracone. 

Policjanci nie dali jednak za wygraną i po chwili ustalili, że do kradzieży doszło zaledwie kilka godzin wcześniej a właściciel nie zgłosił jeszcze tego faktu na policję. Funkcjonariusze zatrzymali trzy osoby podróżujące busem, to dwóch 25-latków i jeden 21-latek. Dodatkowo podczas przeszukania pojazdu mundurowi ujawnili przy kierowcy narkotyki. 

- 25-latek odpowie nie tylko za ich posiadanie, ale także kierowanie pod ich wpływem. Wszyscy zatrzymani usłyszeli zarzut kradzieży i zostali objęci policyjnym dozorem. Grozi im do pięciu lat więzienia. - podaje kom. Grzegorz Jaroszewicz, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Czytaj także - Długi rosną i nie ma pieniędzy na inwestycje

{loadmodueldi 453}

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u