Mercedes wypadł z drogi pod Świebodzinem. Kierowca uciekł!

15 wrzesień 2022
Autor: 
Mercedes wypadł z drogi pod Świebodzinem. Kierowca uciekł!

Wypadek pod Świebodzinem. Samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia.

W czwartek, 15 września około godziny 14:40 na trasie z Ołoboku do Rokitnicy pod Świebodzinem doszło do wypadku. Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Mercedes z niewyjaśnionych obecnie przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Na miejsce zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej oraz patrole policji.

Kierowca uciekł 

Po dojeździe służb na miejsce zdarzenia nie ujawniono żadnych osób w pojeździe oraz w najbliższej okolicy. Czynności przejęli świebodzińscy policjanci, którzy ustalali, kto jest właścicielem pojazdu, oraz kto podróżował nim w chwili zdarzenia.

Czytaj także - Zderzenie rowerzystów w zielonogórskim Zatoniu. Jedna osoba została poszkodowana!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u