Zielona Góra: Dwie uczennice znalezione z ranami ciętymi w szkolnej toalecie

15 wrzesień 2022
Autor: 
Zielona Góra: Dwie uczennice znalezione z ranami ciętymi w szkolnej toalecie Redakcja/Archiwum

Dwie uczennice z ranami ciętymi rąk zostały znalezione w jednej ze szkolnych toalet w Zielonej Górze. Nastolatki trafiły do szpitala. Sprawę wyjaśnia policja.

Wszystko wydarzyło się w czwartek, 15 września około godziny 11:40 w szkole przy ulicy Cyryla i Metodego w Zielonej Górze. W jednej ze szkolnych toalet znajdowały się dwie uczennice z ranami ciętymi rąk. Na miejsce zadysponowano straż pożarną, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz patrole policji.

Pocięte nastolatki w zielonogórskiej szkole

Strażacy zostali zadysponowani do pomocy pogotowiu z uwagi na brak wolnych zespołów ratownictwa medycznego. Po przyjeździe strażacy udzielili pomocy rannym nastolatkom i przekazali je pod opiekę ratowników medycznych z karetek pogotowia. Uczennice były przytomne, trafiły do szpitala na dalsze badania. 

Obecnie nie wiadomo, w jakich okolicznościach nastolatki doznały ran ciętych rąk. Szczegóły zajścia wyjaśniają zielonogórscy policjanci. Działania w szkole prowadziła grupa dochodzeniowo-śledcza policji, która zabezpieczyła wszystkie ślady. 

Czytaj także - Zderzenie rowerzystów w zielonogórskim Zatoniu. Jedna osoba została poszkodowana!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u