Śmiertelny wypadek na DK22 pod Kostrzynem. Trzy osoby zginęły!

17 wrzesień 2022
Autor: 
Śmiertelny wypadek na DK22 pod Kostrzynem. Trzy osoby zginęły! PSP

Samochód osobowy uderzył w drzewo na Drodze Krajowej numer 22 pod Kostrzynem nad Odrą. Trzy osoby poniosły śmierć na miejscu!

W sobotę, 17 września około godziny 19:39 służby ratownicze z powiatów: gorzowskiego oraz słubickiego otrzymały zgłoszenie dotyczące zdarzenia na Drodze Krajowej numer 22 w rejonie miejscowości Żabczyn pod Kostrzynem nad Odrą. Na miejsce zadysponowano pięć zastępów straży pożarnej z dwóch powiatów: gorzowskiego i słubickiego; dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz patrole policji.

Śmiertelny wypadek DK22

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen z niewyjaśnionych obecnie przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i uderzył bokiem w przydrożne drzewo. Samochód dosłownie owinął się o pień, ciężko jest rozpoznać markę pojazdu. Niestety w wyniku zdarzenia trzy osoby podróżujące autem poniosły śmierć na miejscu. 

Czynności na miejscu śmiertelnego wypadek prowadzą policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej policji pod nadzorem prokuratora. Policjanci zabezpieczają ślady oraz tworzą dokumentację, która posłuży później próbie wyjaśnienia bezpośredniej przyczyny wypadku w prowadzonym śledztwie.

Droga Krajowa numer 22 zablokowana

Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Droga Krajowa numer 22 jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać nawet do północy. Służby wyznaczyły objazdy. Kierowcy jadący w kierunku Kostrzyna nad Odrą powinny jechać Droga Powiatową numer 1313F przez miejscowość Czarnów. Jadący w kierunku Słońska powinni pojechać Drogą Krajową numer 31.

Czytaj także - Od dziś nowy taryfikator mandatów 2022. Sprawdź, co się zmieniło


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u