Awaria zasilania w Zielonej Górze. Trwa usuwanie usterki

19 wrzesień 2022
Autor: 
Awaria zasilania w Zielonej Górze. Trwa usuwanie usterki Pixabay

Awaria zasilania w Zielonej Górze. Bez prądu jest część mieszkańców osiedla Piastowskiego. Enea informuje, że trwają prace naprawcze.

W poniedziałek, 19 września około godziny 19:30 na terenie Zielonej Góry doszło do awarii w sieci energetycznej. Na skutek usterki doszło do przerwy w dostawie prądu do budynków przy ulicach: Zawadzkiego Zośki oraz Anieli Krzywoń.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Zielona Góra - miasto bachusików

Enea Operator pracuje nad usunięciem usterki. Na miejsce wysłana została brygada z pogotowia energetycznego.

Przewidywany czas usunięcia usterki to godzina 23:00. Prąd może jednak wrócić wcześniej, ale nie wyklucza się również opóźnienia.

Przeczytaj też: W Świdnicy pod Zieloną Górą stanął bankomat. Domagali się tego mieszkańcy


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u